загрузка...

Чіп і Дейл. Зіркова хвороба. 6 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 19 серія онлайн

6 серія 2 сезон - Зіркова хвороба

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 6 серія 2 сезону популярного мультфільму Діснея. Замість того, щоб піти на кінопрем’єру, рятувальники вирішують відвідати оперу, де стають свідками замаху на життя оперної зірки – Кларенса Дадлі. Простеживши за двома загадковими фігурами, вони потрапляють в лігво божевільного алігатора по імені Серонос де Бержерак (пародія на Сірано де Бержерака). Останній схиблений на опері і марить виконанням провідних арій. Він намагається зробити рятувальників маріонетками в своєму «вечірньому шоу» – де останні повинні служити і частиною шоу, і вечерею одночасно.

Дивитися Чіп і Дейл 6 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: “Навіть Рятувальники повинні відпочивати”, – говорила Пружинка. Хоча б іноді. Для Дейла немає кращого відпочинку, ніж дивитися мультики, але цього разу з мультиками йому не пощастило. Хоча, як з’ясувалося, в опері деколи теж буває цікаво. Особливо, коли на одного з виконавців зі стелі раптом падає важезний мішок. Нещасний випадок або намисний злочин? Схоже, команда прийшла якраз вчасно.

Мистецтво вимагає жертв, і алігатор по імені Серонос де Бержерак був з цим повністю згоден. Тому замість відпочинку, Чіпу і Дейлу довелося спробувати себе в ролі оперних співаків. Хочете почути арію “Pirates of Peejama” у виконанні двох бурундуків? Тоді дивіться 6 серію 2 сезону Чіп і Дейл.

Чіп і Дейл 6 серія 2 сезон онлайн   Чіп і Дейл 6 серія 2 сезон онлайн   Чіп і Дейл 6 серія 2 сезон онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 6 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:156 | 0.561sec