загрузка...

Чіп і Дейл. А слон і не підозрював. 5 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 18 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пружинка та панди

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 5 серія 2 сезону популярного мультфільму Діснея. Рятувальники приходять в гості до слоненяти Еліота, що живе в зоопарку, і там дізнаються, що хтось постійно викрадає горіхи у тварин. Вони проводять власне розслідування і з’ясовують, що за цим стоять панди. Вони хочуть повернутися в Китай і роблять підкоп пристроєм, що працює на горіховому маслі.  Досить читати – пора онлайн вмикати!

Дивитися Чіп і Дейл 5 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: У міському зоопарку паніка: у слонів почали пропадати горіхи, якими вони харчуються. Хто ж насмілився викликати гнів цих могутніх тварин?

Рятувальники раді допомогти, але довіру слонів не так-то просто завоювати. Ці величезні створення не дуже поважають всяких гризунів. Але ось, почесна місія розслідування справи і повернення горіхів покладено на Рятувальників. Опитування всіх мешканців зоопарку привело до невтішних висновків: горіхи зникли майже у всіх тварин. Друзі вирішують особисто охороняти останню купу горіхів, що залишилася у слонів. Однак, вночі всі горіхи таємничим чином зникають, а підозра падає на Чіпа і Дейла, які тримають два останні горіха…  Команда в розпачі, але бравий командир не дає впасти бойовому духу, і Рятувальники знову приступають до розслідування. Тепер їм належить більш складне завдання – виманити слонів з місця скоєння злочину. А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 5 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1  2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:134 | 0.529sec