загрузка...

Чіп і Дейл. Авто-зменшувач. 25 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 38 серія онлайн

Чіп і Дейл - Авто-зменшувач

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 25 серія 2 сезону легендарного мультфільму Діснея. Одного разу, зі свого постаменту, була вкрадена статуя генерала Богерта. Хто міг відвезти статую вагою в 400 тонн? Рятувальники починають розслідування. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 25 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Через сварку Чіп і Дейл навіть не помітили, як опинилися в лапах у самого знаменитого гангстера в місті – Гната “Рацо” Рацевацкі. Але звичайно ж, самому гангстерові бурундуки не потрібні. Обом Рятувальникам належить познайомитися з його дочкою – Баффі …

Тим часом, інша частина команди, займається пошуками вантажівки, якій належать сліди, що залишилися на місці злочину. Знайшовши карту, випадково загубленою одним із викрадачів статуї, Рятувальники з’ясовують місце наступного злочину – міський музей і негайно відправляються туди. Біля музею вони зустрічають двох бандитів, які, використовуючи променеву рушницю професора Німнула, зменшують і викрадають будівля музею.

Ув’язані в погоню за викрадачами, Пружинка і Сирогриз виявляються в будинку Рацо, як раз до того моменту, коли Баффі затіяла чергову гру з метою з’ясувати, чи встигне Чіп врятувати Дейла від поїзда, що їде прямо на нього… щоб врятувати друзів, вони вступають в нерівну сутичку з бандитами… А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 25 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (3: 3.67)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.91MB | MySQL:117 | 0.429sec