загрузка...

Чіп і Дейл. До запуску готовий. 11 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 11 серія онлайн

Чіп і Дейл - Сирогриз та Пружинка

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 11 серія популярного мультика Діснея. Цього разу Чіп, Дейл та інші Рятувальники летять у космос. Що вони там забули? Спробуємо з’ясувати, подивившись цю серію. Поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 11 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: Чи можуть два бурундука витримати прискорення в 12g? У цьому епізоді ми маємо можливість перевірити це на практиці, тому що Чіп з Дейлом вирішили пройти справжнє тренування для космонавтів. Тренування на тренажерах і імітація польоту на симуляторі космічного корабля повинні підготувати їх до справжньої космічної подорожі … у яку вони, звичайно ж, не збиралися. Але маленька пригода перевернуло все з ніг на голову. Дейл, спробувавши примірити космічний скафандр, звалився всередину нього. Поки Чіп намагався допомогти приятелеві вибратися, скафандр опинився на борту шатла, і разом з ним два бурундука вирушили у свою першу космічну подорож.

Пружинці довелося терміново побудувати свою власну космічну ракету, для того щоб врятувати двох невдалих космонавтів. Стара звалище стає стартовим майданчиком, а бувалий сміттєвий бак – корпусом нового космічного корабля. А як все закінчилося дивіться онлайн у 11 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:119 | 0.571sec