загрузка...

Чіп і Дейл. Доiсторична тваринка. 13 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 26 серія онлайн

Чіп і Дейл - Дейл і Динозавр

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 13 серія 2 сезону легендарного мультсеріалу Діснея. Маленький космічний корабель, знайдений на розкопках, помилково приймають за яйце динозавра. Усередині космічного корабля тим не менше виявляється маленький динозавр. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 13 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Одного разу Дейл перейнявся ідеєю завести собі якусь домашню тваринку. Адже тримають ж люди вдома собак і кішок! Але його ініціатива не зустріла розуміння у команди. Адже всі його улюбленці були значно більше хазяїна і наводили моторошне безладдя в штабі. Але вже якщо Дейлу щось спаде на думку, то просто так він не здасться …

Ось і сьогодні бурундук зустрів у парку настільки забавну ящірку, що тут же вирішив забрати її додому. Потай, щоб ніхто не дізнався, звір був доставлений в штаб і розміщений в спальні Чіпа і Дейла.

Але коли звірок підріс, стало важко приховувати його від інших. А незабаром з’ясувалося що Стег – справжній динозавр з далекої планети і він навіть вивчив земну мову, щоб спілкуватися з Рятувальниками. Стег розповів, що він прибув на Землю, щоб з’ясувати що сталося з його далекими предками. Мільйони років тому вони відправилися на цю планету, але після їх приземлення зв’язок несподівано обірвався.

Розповідаючи новим друзям про подорож, Стег побачив у телерепортажі свій космічний корабель, який вчені помилково прийняли за яйце динозавра. Диктор, сказав що яйце доставлено в місцевий палеонтологічний музей, де вчені збираються розкрити його. Рятувальники і Стег негайно відправляються туди, щоб врятувати космічний корабель. Але від земних продуктів Стег починає стрімко рости і скоро він стане розміром з динозавра справжнього. А як закінчилися ці неймовірні пригоди команди рятувальників ви можете побачити онлайн у 13 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.67MB | MySQL:116 | 0.510sec