загрузка...

Чіп і Дейл. Двійник Дейла. 12 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 12 серія онлайн

Чіп і Дейл - Інопланетяни

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 12 серія легендарного мультика Діснея. У цій серії Команда Рятувальників зіткнутися із кумедними інопланетянами і їх перетвореннями, які зачеплять насамперед Дейла і тепер невідомо, хто є хто. Поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 12 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: Так приємно перекусити, коли дивишся телевізор. А якщо фільм захоплює, то можна з’їсти, наприклад, цілу купу горіхів і навіть не помітити цього.

Коли Сирогриз вирішив приготувати горіхове печиво, але на кухні не знайшлося жодного горіха. І не дивно, Дейл, захопившись черговим фільмом, сам не помітив, як з’їв всі горіхові запаси в штабі. Як результат, купа шкарлупок у вітальні видала бурундука з головою, і в покарання він був відправлений в парк збирати горіхи для печива.

Вештаючись по парку з мішком за плечима, Дейл натикається на гігантський горіх. Який успіх! Прийнявши всі заходи, щоб його не застукали, бурундучок доставляє горіх в штаб. Незабаром з’ясовується, що горіх – зовсім і не горіх, а замаскований космічний корабель, із справжнім інопланетянином всередині! Прибулець виявився зовсім не страшним, і навіть погодився приєднатися до команди … під виглядом самого Дейла.

Новий Дейл виявився зовсім не схожий на старого. І в штабі прибратися, і листя підмести і Пружинці допомогти з винаходами. А тим часом, старий Дейл відправляється в космічну подорож … А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 12 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (1: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.9MB | MySQL:117 | 0.388sec