загрузка...

Чіп і Дейл. Диво собака Флеш. 6 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 6 серія онлайн

Чіп і Дейл та диво собака Флеш

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 6 серія мегапопулярного мультфільму Діснея. Дана серія занурить дітей у цікаві та динамічні пригоди Команди Рятувальників на чолі з Чіпом і Дейлом. А цього разу друзі будуть рятувати кумира Дейла – Диво собаку Флеш. Поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 6 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: У цьому епізоді ми знайомимося з Дивною собакою Флеш. Саме так називався телесеріал, одним з гарячих прихильників якого є і Дейл.

Але Котяра не може допустити щоб кумиром телеглядачів стала якась … собака! Чому не кіт?! І він вирішує виправити цю непрощенну помилку. І одного разу вранці Флеша викрадають прямо з його гримерки, а команда Котяри, замаскована під відомого телегероя, приймається творити безчинства на вулицях. З однією лише метою – знищити репутацію супергероя.

Дізнавшись з теленовин про зникнення собаки, Дейл вмовляє Чіпа, Сирогриза та інших зайнятися порятунком кумира. Після довгих пошуків, вони знаходять полоненого Флеша і допомагають йому врятуватися, але Дейл, до свого великого розчарування, дізнається, що його кумир зовсім ніякої не супергерой, а всього-навсього звичайний актор.

Поки пригнічений бурундучок сидить у вітальні, а команда намагається хоч якось його втішити, по телевізору розповідають про те, що “Дивовижна собака Флеш зійшла з розуму”. Репортаж супроводжується показом неподобств, учинених помічниками Котяри під маскою Флеша. Але Рятувальники ж знають, що в цей час пес був у полоні!

Команда не може так цього залишити! І Літак Рятувальників під управлінням Пружинки бере курс на телестудію, куди ось-ось повинен повернутися справжній Флеш. А як все закінчилося дивіться онлайн у 6 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

Чіп і Дейл 6 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл 6 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл 6 серія 1 сезон онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (1: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.9MB | MySQL:117 | 0.424sec