загрузка...

Чіп і Дейл. Хлопчина з лампи. 1 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 14 серія онлайн

Чіп і Дейл - Команда рятувальників

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 1 серія 2 сезону легендарного мультфільму Діснея. У руки до Сирогриза потрапляє чарівна лампа, володіння якою закрутила голову рятувальника. Джин обманом міняється місцями з Сирогризом. Тепер тільки друзі зможуть допомогти йому звільнитися з полону. Захоплюючі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 1 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: Одного разу Сирогризу пощастило знайти чарівну лампу зі справжнім джином усередині. Прямо як з казок тисячі й однієї ночі. Ось він шанс, який випадає один раз у мільйон років! У всякому разі, так думав Сирогриз, думаючи яке бажання загадати в першу чергу.

Але у магії є і зворотна сторона, та й не кожен джин бажає вічно бути рабом лампи. З усіма цими магічними штучками треба бути дуже обережним, інакше можна не тільки втратити друзів, але і самому зайняти місце в лампі на найближчі п’ять тисяч років.

Потрапивши в лапи Котяри, новоспеченому джинові-Сирогризу залишається тільки покірно виконувати бажання одвічного супротивника Рятувальників. А хоче він (крім влади над світом, звичайно) – позбутися від “гризунів” раз і назавжди.

Чи зуміють Чіп, Дейл та інші подолати всі магічні перешкоди і отримати перемогу над грізним противником? Дізнатися це можна, подивившись 1 серію 2 сезону онлайн мультика “Чіп і Дейл”.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.96MB | MySQL:134 | 0.480sec