загрузка...

Чіп і Дейл. Культ Ку-Ку-Коли. 10 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 23 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пружинка-воїн

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 10 серія 2 сезону легендарного мультика Діснея. Рятувальники стикаються з культом Коли, під час випробування нового винаходу Пружинки. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 10 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: У процесі випробування нового винаходу Пружинки, Рятувальники потрапляють на склад порожньої тари компанії з дивною назвою “Ку-Ку-Кола”. І так уже склалося, що саме цей склад був уподобаний послідовниками культу Коли.

Намагаючись розкрити секрети загадкового культу, Рятувальники стикаються з одним з охоронців храму – Буль-Булем. Йому дуже не подобається інтерес команди до того, що відбувається всередині культу. А тут ще й винаходи Пружинки починають ламатися одне за іншим, від чого мишка все більше і більше втрачає впевненість в собі …

Після аварії машини-оберталки, коли Рятувальники вижили лише завдяки Гедзику, Пружинка вирішує покинути команду. Команді доводиться розриватися між розслідуванням і спробами знайти і повернути винахідниця. А члени культу, тим часом, готують для них пастку …

Що ж сталося з Пружинкою і чи вдасться Рятувальникам здолати підступних служителів культу Коли? Відповідь ви дізнаєтеся в кінці 10 серії 2 сезону мультсеріалу Чіп і Дейл, однієї з найкращих у серіалі серії!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:137 | 0.484sec