загрузка...

Чіп і Дейл. Килимкові злодії. 3 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 3 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пружинка і Гедзик

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 3 серія пригод команди рятувальників. Цього разу Чіп і Дейл будуть розслідувати справу про килимкових злодіїв. Які ж пригоди чекають на наших героїв у новій серії?

Дивитися Чіп і Дейл 3 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Ніч … Найзагадковіший час. Повітря просочене таємницями, що просочується з сирих і темних підвалів, у яких вони ховалися вдень. У такий час всяке може трапитися. Наприклад, можна зустріти літаючий килим. Або хоча б килимок …

Одного разу, саме такої ночі, двоє патрульних поліцейських Малдун і Кербі побачили собачу будку. Що ж тут дивного, запитаєте ви? Справа в тому, що це була літаюча собача будка. І міліцейська машина разом з розташованими на її даху Рятувальниками починає погоню. Будці швидко вдається “відірватися” від міліції, але від Рятувальників їй не сховатися. Команда прибуває якраз вчасно, щоб врятувати пса Елмера, який разом з будкою застряг на самій верхівці хмарочоса, намагаючись затримати літаючу підстилку – головну причину своєї нічної пригоди.

Літаючі килими – безсумнівно містичне явище. Тому Сирогриз і Дейл запасаються магічними амулетами для майбутнього розслідування.

В процесі розслідування, вони знайомляться з продавцем килимів Алі-Бімбо і його “злочинними килимами”, за влучним висловом Пружинки. Як з’ясувалося, всі продані килими вночі поверталися назад у крамницю, разом з усім добром, яке випадково чи навмисно було на них розміщене. В Алі-Бімбо, команда впізнає свого старого знайомого – професора Німнула – і тепер їм належить запобігти черговому пограбуванню. Цього разу раз професор задумав обікрасти особняк Вонді Клачкойн. Мабуть, Рятувальникам ще знадобляться чарівні амулети Сирогриза. А як все закінчилося дивіться онлайн у 3 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн  Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:119 | 0.456sec