загрузка...

Чіп і Дейл. На допомогу, частина 1. 27 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 40 серія онлайн

Чіп і Дейл - На допомогу, частина 1

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 27 серія 2 сезону легендарного мультфільму Діснея. Цей епізод відкриває п’ятисерійну історію знайомства команди Рятувальників і розповідає про їх перше розслідуванні. У цій серії передісторія Чіпа і Дейла і їх знайомої собаки. Розслідування викраденого рубіна. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 27 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Спочатку їх було тільки двоє. Двоє кумедних бурундуків – Чіп і Дейл. Чіп ще не обзавівся своєю знамениим капелюхом в дусі Індіани Джонса, і на пару з Дейлом, був готовий взяти участь в будь-якій авантюрі …

Ось і сьогодні, помітивши знайому поліцейську машину, бурундуки не забарилися приєднатися до погоні, просто так, щоб розважитися. Вони ще не знають, що те, що починалося як гра, незабаром повністю змінить їх безтурботне життя, наповнивши її набагато більш серйозними, але разом з тим і більш захоплюючими речами.

Але це все буде пізніше, а поки що, після успішної погоні, Чіп з Дейлом уважно слухають настанови свого старого друга – поліцейського пса Платона. Чіпа дуже цікавить, чи зможуть вони коли-небудь стати поліцейськими бурундуками. Але Платон не встигає закінчити розповідь. Його господаря – детектива Дональда Дрейка звинувачують у крадіжці рубіна, що належить Місіс Клачкойн і детектив, вірою і правдою прослужив усе життя в поліції, опиняється за гратами разом з Платоном. Звичайно ж, ніякого рубіна він не крав. Його підставив Алдрін Клордейн – один з найвідоміших бандитів міста.

Бурундукам нічого не залишається, окрім як взятися за перше в їхньому житті самостійне розслідування. Вони повинні знайти рубін і повернути добре ім’я Дрейка. Пошуки рубіна приводять їх в підпільне, в розкішне казино відомого бандита на ім’я Котяра. Саме тут їм належить вступити в першу у своєму житті сутичку зі злочинним світом … А як же закінчилася перша сутичка Чіпа і Дейла дивіться у 27 серії 2 сезону онлайн.

1   2    3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.99MB | MySQL:137 | 0.524sec