загрузка...

Чіп і Дейл. На допомогу, частина 2. 28 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 41 серія онлайн

Чіп і Дейл - На допомогу, частина 2

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 28 серія 2 сезону легендарного мультфільму Діснея. Продовження історії про викрадений рубін і з’єднання команди рятувальників на чолі з Чіпом і Дейлом. Про події цієї серії ви зможете дізнатися, подивившись її. Знайомство з Сирогризом, який ну дуже обожнює сиииррр. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 28 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Це другий епізод про те, як сформувалася команда Рятувальників.

На жаль, в казино спроба Чіпа викрасти рубін у Котяри, закінчилася провалом. Не вдається повернути камінь і в китайській пральні, куди бурундуки послідували за бандою товстого кота. Зате саме там, у пральні Чіп обзаводиться капелюхом, з якою він не розлучається протягом усіх подальших епізодів.

Але це все деталі. Продовжуючи слідувати за зграєю Котяри, бурундуки приїжджають в порт, де кіт захоплює один з кораблів. Плани товстого кота, виявляється, дещо відрізняються від планів його господаря. І знову спроба повернути рубін закінчується невдало. Чіп і Дейл падають в трюм корабля і приземляються на велику мишу, якій, звичайно ж не подобається, коли на нього звалюються як сніг на голову. Коротка бійка, закінчилася мирною угодою, та Чіп з Дейлом навіть подружилися з Сирогризом і його приятелем – маленькою мухою по імені Гедзик. Майбутня команда Рятувальників майже сформована, залишилося познайомитися з останньою її учасницею. А як же закінчилося знайомство майбутнього складу команди рятувальників дивіться у 28 серії 2 сезону онлайн.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:119 | 0.507sec