загрузка...

Чіп і Дейл. На допомогу, частина 5. 31 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 44 серія онлайн

Чіп і Дейл - На допомогу, частина 5

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 31 серія 2 сезону легендарного мультфільму Діснея. Фінальна серія про пошуки рубіна і боротьбі зі злісним професором Німнулом та Котярою. Далі будуть серії не з’єднані в єдиний сюжет, в кожній з них будуть присутні різні історії і пригоди. А зараз насолоджуйся захопливим епізодом з новими веселощами, усмішками, які вже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 31 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільмий – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Заключна серія з п’ятисерійного історії знайомства команди Рятувальників.

Останній серйозний супротивник Клордейна – поліцейський пес на ім’я Платон виявляється у нього в руках. Маленька команда, що складається з двох мишок, двох бурундуків і мухи залишається один-на-один із злочинцями. Але у них є те, чого немає у Клордейна: хоробрість і міцна дружба.

Однак, маленькій команді не так-то легко зупинити настільки грізного супротивника. Клордейну вдається здійснити свій план, і світовий золотий запас виявляється в його руках. Купи золота лежать всюди. Бандити лопатами згрібають його вагони. А остання спроба перешкодити бандитам закінчується потраплянням команди в лапи Котяри.

Друзям належить пережити багато небезпек, перш ніж вороги будуть повалені, скарби повернені власникам, а Чіп, Дейл, Пружинка, Срогриз та Гедзик згуртуються в Команду Рятувальників. І тоді залишиться сказати тільки одне: “Рятувальники, вперед!”

1   3   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:137 | 0.511sec