загрузка...

Чіп і Дейл. Останнiй з Лепреконiв. 20 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 33 серія онлайн

Чіп і Дейл - Останнiй з Лепреконiв

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 20 серія 2 сезону легендарного мультикв Діснея. Заблукавши в тумані, команда рятувальників здійснює аварійну посадку в лісах Ірландії. Вони знайомляться з Дарбі – останнім ельфом, які залишилися на свободі. Решта захоплені в полон Друеллой О’Мідас, котра вкрала у Дарбі горщик із золотом. Без такого горщика ельф позбавляється своїх магічних здібностей. Тепер рятувальникам належить виручити з біди ельфів, а заодно і Дейла, якого Дарбі обманом заманив у пастку Друелли – замість себе. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 20 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Густий туман приховує нічний ліс від пасажирів маленького літака. Рятувальники в Ірландії … Pаблукавши в тумані, команда здійснює аварійну посадку десь у лісах Ірландії. Тут за переказами водяться ельфи, і злобні Бенш літають в ночі. Легенди кажуть, що якщо зловити ельфа, можна отримати горщик із золотом. Тому поки інші намагаються полагодити літак, Дейл бродить по околицях, в пошуках ельфів. Як не дивно, легенди виявляються не такою вже й вигадкою і бурундукe вдається зловити маленького зеленого чоловічка. Дейл передчуває отримання горщика із золотом, але ельфи дуже підступні. Крім того, злісна Бенш – старий ворог ельфів так само полює за цим золотом.

Рятувальникам доведеться зустрітися обличчям до обличчя з древнім злом, щоб виручити Дейла і врятувати маленьких чоловічків від багаторічного рабства. А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 20 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.93MB | MySQL:131 | 0.464sec