загрузка...

Чіп і Дейл. Пiсенька нiчного Дейловейка. 22 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 35 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пiсенька нiчного Дейловейка

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 22 серія 2 сезону легендарного мультикв Діснея. Під час випробування «крила рятувальників» – новітнього літака Пружинки, він потрапив у швидкісний реактивний струмінь і зумів вирватися з неї тільки над Гімалаями, обігнувши половину земної кулі. Там друзі рятують замерзлого Сінга, солов’я, який колись був улюбленцем імператора Дін-Сана. Останній, одурманений зіллям Су-Лін, рідної сестри, знаходиться під її тотальним контролем. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 22 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Одного разу Пружинка винайшла новий літак, названий “Крило Рятувальників” і вирішила навчити всіх Рятувальників ним керувати. Першим учнем став Дейл. Ви б бачили як він вбрався для першого польоту! Розкішний жовтий шарф, льотний шолом і піжонська тростину. Навчання Дейла пройшло без пригод … майже. Літак потрапив в швидкісний реактивний струмінь і зумів вирватися з неї тільки над Гімалаями, обігнувши половину земної кулі … І тут же потрапив у жахливу завірюху. Але все обійшлося благополучно і команда навіть встигла врятувати маленького соловейка по імені Сінг. Він неминуче замерз би в таку негоду, але долина з гарячими джерелами виявилася вельми до речі і дала можливість відігріти синього птаха. Зігрівшись, Сінг розповів, що є улюбленим солов’єм імператора Дім-Сана і вважає себе проклятим, тому що накликав на імператора душевну хворобу. Ситуація ускладнюється тим, що і у Дейла виявляються ознаки божевілля.

Рятувальники готові допомогти Сінгу розібратися в цій ситуації і залишаються погостювати деякий час у палаці, щоб доглянути за імператором. Вночі в імператорської спальні з’являються злісні демони. А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 22 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:137 | 0.510sec