загрузка...

Чіп і Дейл. Пощастить чи нi? 7 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 20 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пружинка і дослідник

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 7 серія 2 сезону популярного мультфільму Діснея. Відчуваючи нове підводне спорядження, Пружинка потрапляє в портфель одного винахідника і вибирається з нього тільки в лабораторії.

Дивитися Чіп і Дейл 7 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Ця історія сталася погожим літнім днем, під час випробувань нового підводного спорядження Пружинкою, у фонтані парку. Невелика пригода поруч з фонтаном призвело до того, що Пружинка потрапила в портфель, що належить, як потім з’ясувалося, одному горе-винахіднику.

Вибратися з портфеля їй вдається лише в майстерні Клайда Косгроув. Ознайомившись з долею нещасного колеги, Пружинка вирішує допомогти йому знову знайти віру в себе і негайно з головою заривається в найближчий зламаний агрегат. Мишка радісно колупається в надрах пристрою, не підозрюючи, що над нею вже занесена пазуриста лапа величезної білої кішки по імені Кісмета. Замах … Але хвилюватися нічого, вірний Гедзик не дасть образити винахідницю.

Але Пружинка не може кинути почате, і, незважаючи на небезпеку, що загрожує, повертається до недороблених винаходам. А величезний хижак тільки цього і чекає … А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 7 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (1: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.88MB | MySQL:114 | 0.402sec