загрузка...

Чіп і Дейл. Пригоди на безлюдному Бурундо-островi. 19 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 32 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пригоди на безлюдному Бурундо-островi

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 19 серія 2 сезону легендарного мультикв Діснея. В результаті корабельної аварії рятувальники опиняються на безлюдному острові. Під керівництвом Пружинки вони приступають до будівництва нового човна. Дейл і Сирогриз знаходять на острові старовинний скарб, і, не бажаючи ділитися ним з друзями, вирішують залишити все собі. Це їм, однак, не вдається: незабаром на берег висаджуються старі знайомі пірати – Роджер про своєю зграєю – вони теж приїхали на пошуки скарбу. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 19 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Чим може обернутися випробування нового катера? Ну не заведеться він, або затихне на повороті. Але якщо цей катер змайструвала Пружинка, а на випробування відправилася вся команда, то пригод не уникнути. Навряд чи ідею провести всі тести далеко від великої землі можна назвати вдалою. Рятувальникам ще пощастило, що після краху їх викинуло на безлюдний острів, і вони не залишилися в морі, наодинці з голодними акулами.

Всього за якихось пару тижнів команда відмінно пристосувалася до життя “робінзонів”. Дейл навіть змайстрував відповідну шапку з листочка. Пружинка, звичайно ж, навіть на острові не перестала буквально з нічого винаходити різні штуки. Чіп патрулює околиці в пошуках чайок, а Сирогриз насолоджується несподіваним відпусткою і черговим шматочком сиру.

Нічого не віщувало ускладнень, але одного разу, зібране з залишків катери радіо принесло звістку про ураган, що насувається. Гірше того, у Сирогриза скінчився весь сир! І Рятувальники, під керівництвом Пружинки приступають до будівництва нового човна. Ситуація ускладнюється, коли на острів, в пошуках скарбів, висаджуються вже знайомі команді щури-пірати. А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 19 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.99MB | MySQL:137 | 0.539sec