загрузка...

Чіп і Дейл. Робокiт. 14 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 27 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пружинка на Робокотові

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 14 серія 2 сезону легендарного мультсеріалу Діснея. Чіп і Дейл знаходять на звалищі творіння одного з місцевих винахідників – робота-кішку, у якої є істотний недолік – він не може ловити мишей. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 14 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Ви знаєте, яке улюблене заняття Котяри? Грабувати банки або робити гидоти Рятувальникам? А ось і ні! Котяра обожнює вишукану їжу. І не просто вишукану, а шукає що-небудь екзотичне. І зараз, цей товстий гурман, збирається “запросити на вечерю” найрідкіснішу тропічну рибку – місяць.

Тим часом, Рятувальники знайомилися з черговим витвором місцевого винахідника Містера Станіславського. Його кіт-робот мав всього лише один недолік – він не вмів ловити мишей. А кому потрібен кіт, який не вміє ловити мишей? Так механічний кіт на ім’я Том виявився на звалищі.

Звичайно ж, Пружинка не може допустити такого поводження з винаходом і, заручившись підтримкою Дейла, доставляє Тома в Штаб Рятувальників. Для того, щоб перепрограмувати кота, Дейл навіть пожертвував свою улюблену відеогру. Новий Том виявився цілком доброзичливим котом, і Рятувальники вирішили роздобути йому хутряну шубку.

Розгніваний невдачею з вечерею,Котяра випадково зустрічає Тома. Його злочинний розум моментально знаходить застосування механізованого побратимові з сімейства котячих. І поки Рятувальники шукають шубу для нового друга, Котяра, у супроводі своїх помічників, відводить Тома. А як закінчилися ці неймовірні пригоди команди рятувальників ви можете побачити онлайн у 14 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:137 | 0.512sec