загрузка...

Чіп і Дейл. Ризикований бізнес. 9 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 9 серія онлайн

Чіп і Дейл - Гедзик та Бджілка

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 9 серія популярного мультсеріалу Діснея. Чіп і Дейл приймаються за розслідування чергової кримінальної справи: хтось гіпнотизує і викрадає бджіл. Рятувальники допомагають бджолиній королеви врятувати її рій. Поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 9 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: Це самий дзижчащий епізод у всьому серіалі! Кількість комах тут просто жахає. Бідолашний Гедзик навіть загубився на їх фоні. І тим не менше, ця серія присвячена саме йому.

Одного разу, в однієї королеви бджіл дуже дивним чином був викрадений її рій. Бідоласі королеві нічого не залишається, окрім як особисто відправитися на його пошуки. Але її високість ніколи не займалася подібними речами, і невідомо чим би все закінчилося, якби королева не зустріла Гедзика з команди Рятувальників …

Звичайно ж Гедзик миттєво закохався у цю чарівну персону. Але, на жаль, королева зовсім не звертала уваги на свого залицяльника. Однак, Гедзик не втрачає надії і протягом усього епізоду намагається підкорити серце неприступної красуні. А яку ж роль у всьому цьому відіграли Чіп, Дейл, Сирогриз і Пружинка та як все закінчилося дивіться онлайн у 9 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (4: 4.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.9MB | MySQL:117 | 0.367sec