загрузка...

Чіп і Дейл. Скинь мумiю з потягу. 11 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 24 серія онлайн

Чіп і Дейл - гробниця

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 11 серія 2 сезону легендарного мультсеріалу Діснея. Один з помічників відомого археолога викрадає з гробниці діамантовий перстень. Тим самим пробудивши стража гробниці. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 11 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Тим, хто тривожить спокій древніх фараонів, загрожують великі небезпеки. В усипальницях їх підстерігають смертельні пастки, отруйні тварюки, древні прокляття і навіть ожилі мумії! Не варто було археологу Векслеру красти кільце з гробниці фараона Нутанхамена. Одна з мумій, покликана охороняти скарби, пускається за ним. І хоча археологу вдається вислизнути від неї в гробниці, мумія не зупиниться, поки не поверне кільце …

Випадковим чином кільце потрапляє в лапи відомого мисливця за сувенірчиками – Дейла. Позбутися від кільця не вдається, оскільки, після чергової розборки з Чіпом, кільце виявляється надітим прямо на талію Дейла. А мумія вже поруч і готова схопити нещасного бурундучка …

Але, при ближчому знайомстві, мумія виявилася не такою вже й страшною. Рятувальники навіть подружилися з Хіромі. І все б закінчилося щасливо, якби не Векслер, який хоче повернути кільце – ключ до алмазів Сфінкса.

Але, як пояснив Хіромі, кільце так само розбудить страшного демона, який охороняє ці алмази. Рятувальникам у що б то не стало треба зупинити Векслера до того, як він добереться до Сфінкса … А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 11 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (1: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.88MB | MySQL:114 | 0.363sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec