загрузка...

Чіп і Дейл. Страшидло з темних глибин. 16 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 29 серія онлайн

Чіп і Дейл - Страшидло з темних глибин

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 16 серія 2 сезону легендарного мультсеріалу Діснея. Хто такий капітан Фінн? Хто такі чудовиська, що працюють на нього? Ми дізнаємося це подивившись цю серію. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 16 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Ця серія – сага про хвіст Сирогриза. Точніше, про його нещастях. Протягом епізоду, його хвіст піддається різним напастям і до кінця стає більше схожий на стару мочалку…

З чого ж все почалося? Рятувальники дізнаються про страшну чудовисько, яке атакувало вантажівку з замороженою рибою, і вирішують розслідувати цю дивну справу. Незабаром вони з’ясовують, що ці напади вчиняє компанія морських мешканців під керівництвом капітана Фінна, щоб помститися людству за страждання підводних жителів і звільнити з рабства усіх співвітчизників.

Дізнавшись, що команда капітана Фінна готує атаку на місцевий дельфінарій, Рятувальники спробували їм запобігти. Зазнавши невдачі, вони, проте, змогли захопити в полон одного з членів команди – восьминога Многоручку. Використавши його як приманку, команда пускається в погоню за капітаном … А як закінчилася погоня командя рятувальників Ви дізнаєтесь, якщо ввімкнете онлайн 16 серію 2 сезону Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:119 | 0.815sec