загрузка...

Чіп і Дейл. То погода, чи негода. 24 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 37 серія онлайн

Чіп і Дейл - То погода, чи негода

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 24 серія 2 сезону легендарного мультика Діснея. Жахлива спека впала на місто. Тим, хто не поїхав відпочивати до океану тепер, проклинаючи все на світі, париться в задушливих офісах. Навіть Рятувальники перейшли на літню форму одягу. І Пружинка, переодягнувшись в запаморочливі маєчку і шорти, закінчує конструювати прилад для передбачення погоди. Залишилося лише перевірити, як він працює. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 24 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Але Сирогриз, вважаючи свій хвіст набагато більш правдивим провісником, обіцяє Рятувальникам сніг або навіть заметіль. І це в таку спеку … “Доказ” у вигляді води від талого снігу нікого не переконують і Сирогризу доводиться чимало побігати за випадково, щоб зустріти сніжну хмару для доведення своєї правоти. На старому складі розкривається таємниця річної негоди. Хто ж, крім професора Німнула міг влаштувати завірюху в таку спеку?

З’ясувавши, що Німнул придумав спеціальну погодну машину для здійснення пограбувань, Рятувальники вирішують зупинити злочинця. А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 24 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (1: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.45MB | MySQL:123 | 0.366sec