загрузка...

Чіп і Дейл. Троє в човні і Бакланчик. 2 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 2 серія онлайн

Чіп і Дейл - Дейл

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 2 серія легендарного мультфільму про команду рятівників. Серія розповість про нові пригоди Чіпа і Дейла, які на цей раз потраплять в історію з кораловою клушею, човном та Баклнчиком.

Дивитися Чіп і Дейл 2 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Виявляється, Рятувальники іноді хочуть в магазин, як і звичайні люди. За винятком того, що вони не платять за їжу. Та й чи багато треба чотирьом гризунам і одній мусі? Ось і сьогодні Чіп, Дейл і Сирогриз відправилися в магазин за продуктами.

А в магазині твориться розгардіяш. Службовці намагаються зловити велику хрестову квочка. Трохи винахідливості і удачі та квочка врятована.

Врятований птах розповіла друзям, що якісь загадкові люди викрали її єдине яйце – її майбутнього пташеня. Команда вирушає на пошуки викрадачів. Незабаром вони знаходять будинок, в якому знаходиться яйце, але він охороняється двома дуже небезпечними з вигляду яструбами. За допомогою придуманого Пружинкою відволікаючого маневру, команда проникає в будинок. Після короткої сутички, їм вдається врятувати яйце, але мама-квочка потрапляє в полон.

Після повернення в штаб, Пружинка приступає до розробки Пасхального Танка, який повинен допомогти рятувальникам врятувати квочку. Інша частина команди в цей час доглядає за яйцем. Але незабаром, малюк квочка з’являється на світ і проблем у Рятувальників додається … А як все закінчилося дивіться онлайн у 2 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.67MB | MySQL:116 | 0.450sec