загрузка...

Чіп і Дейл. В’язниця для кішок. 1 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 1 серія онлайн

Чіп і Дейл - Пружинка

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 1 серія популярного діснеєвського мультфільму про двох бурундуків-рятівників Чіпа і Дейла. Цей епізод став першою пригодою команди рятівників. Серія познайомить глядачів із підступним професором Німнулом. А головним героям із друзями необхідно буде вступити в боротьбу з залізними собаками професора, щоб врятувати вкрадених котів.

Дивитися Чіп і Дейл 1 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Під час чергування в поліцейській дільниці, рятувальники дізнаються про зникнення маленького кошеняти на ім’я Сміливець і негайно ж починають його пошук. Дейл і Сирогриз відправляються в Котячий провулок, де, на їх превеликий подив, не зустрічають жодного кота. Незвичайна ситуація вимагає незвичайних рішень. І, за порадою Дейла, змайструвавши імпровізовану модель кота, друзі вирушають гуляти вулицями міста …

Результат перевершує всі очікування. Фальшивого кота атакує величезний пес-робот! У відповідь на крики про допомогу проковтнутого псом Дейла, Сирогриз кидається в бій.

До моменту появи іншої частини команди, все було скінчено. Пружинці залишилося лише з’єднати кілька проводків і Рятувальники, затишно влаштувавшись усередині металевого пса, вирушили в дорогу. Пес-робот привозить їх у лабораторію професора Нортона Німнула і ось тут-то все і починається … А як все закінчилося дивіться онлайн у 1 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

Чіп і Дейл 1 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл. В'язниця для кішок. 1 серія онлайн   Чіп і Дейл 1 серія онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.69MB | MySQL:119 | 0.482sec