загрузка...

Бременські музиканти

Бременські музиканти онлайн дивитися

Бременські музиканти

Назва: Бременські музиканти / Бременские музыканты
Категорія: Радянський
Тривалість: ~ 20 хв.
Рік: 1969

Короткий опис: Сюжет цього захопливого мультфільму знайомить глядача з життям «Бременських музикантів», які подорожують Німеччиною в пошуках кохання, слави і пригод. У його основі лежить популярна однойменна казка Братів Грім. Завдячуючи своїй доброті і музичним супроводом мультик користується величезною популярністю у дітей і дорослих. Приходьте дивитися мультфільм Бременські музиканти онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Головними героями мультика є Трубадур, Півень, Кіт, Собака і Віслюк. Подорожуючи з міста в місто, вони чесною працею заробляють собі на життя. Наші герої чесні і справедливі, ніколи не образять слабкого, а протягнуть йому руку допомоги.

Одного разу доля заносить друзів-мандрівників у королівський замок, де вони ставлять чергову виставу. Але ближче до кінця вистави Трубадур, побачивши зблизька прекрасну Принцесу, з першого погляду закохується у дівчину. Але от невдача, при виконанні номера «Піраміда» артисти втрачають рівновагу і з тріском провалюють виступ. Засмучений король без роздумів виганяє невдалих артистів зі свого палацу. Найважче бідному Трубадуру, який ніяк не може забути прекрасну Принцесу.

Покинувши замок короля, Бременські музиканти випадково натикаються на хатину розбійників під проводом Атаманші і підслуховують їхній план нападу на королівський кортеж. Налякавши бандитів, друзі-артисти займають хатину, а в їхніх головах народжується сміливий план. Вранці, переодягнувшись бандитами, вони самі викрадають короля і прив’язують його до дерева в великому лісі біля хатини. Тим часом Трубадур співає сумну пісню про своє кохання до Принцесі і зовсім «випадково» зустрічає бранця. Король благає юнака про допомогу. Трубадур вбігає в хатину і разом з друзями імітує велику битва. «Розбійники» поступаються натиску героя, і король звільнений.

Як і належить шляхетному правителю, король забирає Трубадура до палацу і возз’єднує свого рятівника з донькою. Для інших друзів-артистів, на жаль, на цьому святі місця немає. Вони намагаються викликати Трубадура, але всі спроби закінчуються невдачею. Засмучені втратою свого друга, звірі-артисти покидають замок. Але Трубадур та Принцеса, дочекавшись, поки всі заснуть, вислизають з-під нагляду охорони, возз’єднуються з іншими артистами і разом вирушають на пошуки пригод. Запрошуємо дивитися мультик Бременські музиканти онлайн всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Бременські музиканти (1969) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.34MB | MySQL:156 | 0.569sec