загрузка...

Дракони: Подарунок Нічної Люті

Дракони: Подарунок Нічної Люті

Дракони: Подарунок Нічної Люті

Серія: Як приборкати дракона
Назва: Дракони: Подарунок Нічної Люті / Dragons: Gift of the Night Fury
Тривалість: 00:22:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Беззубик знову допомагає Іккінгові стати героєм, коли вони вирушають у політ і відкривають острів, повний драконів, яких раніше ніхто ще не бачив. Дракони мають в запасі чимало сюрпризів для Іккінга, Астрід та інших вікінгів. Головним героям доведеться розгадати чергову загадку.

Повний опис: Сюжет мультфільму «Подарунок Нічної Люті» переносить глядачів у село вікінгів. Головним героям – юному вікінгові Іккінга і його другу Беззубику доведеться шукати драконів, які раптово зникли з острова. І сталося все це перед одним важливим святом вікінгів. І ось друзі Іккінг і Беззубик вирушають у далеку і загадкову подорож.

Під час своєї подорожі героям доведеться відкрити таємничий острів драконів. Саме тут Іккінг і Беззубик дізнаються таємницю драконів, яка здивує не тільки їх, але і всіх жителів села. Однак відважні друзі зможуть впоратися з усіма труднощами і неприємностями і вийдуть справжніми героями з цієї історії. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Дракони: Подарунок Нічної Люті» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Дракони: Подарунок Нічної Люті (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.79MB | MySQL:124 | 0.532sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00076 sec