загрузка...

Капітошка, повертайся!

Капітошка, повертайся онлайн

Капітошка - весела краплинка

Категорія: Радянський
Тривалість: 00:10:00
Студія: Київнаукфільм
Рік: 1989

Короткий опис:  Маленький Вовк і крапелька Капітошка стали кращими друзями, хоча тітонька Вовченяти не схвалювала таких друзів. Незабаром їм довелося на якийсь час розлучитися, однак, Вовченя чекав свого друга і не втрачав надію, що Капітошка рано чи пізно повернеться до нього. Запрошуємо дивитися мультфільм Капітошка, повертайся онлайн українською на нашому сайті.

Повний опис: “Повертайся Капітошка” крикнув на прощання Волченок своєму другові в першій частині цього дитячого мультика. І ось настав час і знову дощова краплина з черговим дощем повернулася в ліс і прийшла в гості до Вовченяти. І вони знову будуть разом грати і бігати як раніше, поки не прийде час розлучитися.

Капітошка випарувався, але пообіцяв Вовченяті обов’язково повернутися. У той час, доки Капітошка чекав дощику, до Вовченя прийшла його тітка. Вона захотіла, як і в минулі рази, змінити Вовченяти – зробити його злим, жадібним і нехорошим. Незабаром полив дощик і Капітошка поспішив до будиночка Вовченяти. Там він зустрів цю нехорошу тітку і провчив її, у властивій йому манері.

Пропонуємо Вам до перегляду цікавий, веселий, а головне, повчальний радянський мультик, на якому виросло уже не одне покоління. Вам та Вашому малюку сподобається!

Капітошка повертайся онлайн   Капітошка повертайся онлайн   Капітошка повертайся
 

Мультфільм Капітошка, повертайся! (1989) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.540sec