загрузка...

Капітошка, повертайся!

Капітошка, повертайся онлайн

Капітошка - весела краплинка

Категорія: Радянський
Тривалість: 00:10:00
Студія: Київнаукфільм
Рік: 1989

Короткий опис:  Маленький Вовк і крапелька Капітошка стали кращими друзями, хоча тітонька Вовченяти не схвалювала таких друзів. Незабаром їм довелося на якийсь час розлучитися, однак, Вовченя чекав свого друга і не втрачав надію, що Капітошка рано чи пізно повернеться до нього. Запрошуємо дивитися мультфільм Капітошка, повертайся онлайн українською на нашому сайті.

Повний опис: “Повертайся Капітошка” крикнув на прощання Волченок своєму другові в першій частині цього дитячого мультика. І ось настав час і знову дощова краплина з черговим дощем повернулася в ліс і прийшла в гості до Вовченяти. І вони знову будуть разом грати і бігати як раніше, поки не прийде час розлучитися.

Капітошка випарувався, але пообіцяв Вовченяті обов’язково повернутися. У той час, доки Капітошка чекав дощику, до Вовченя прийшла його тітка. Вона захотіла, як і в минулі рази, змінити Вовченяти – зробити його злим, жадібним і нехорошим. Незабаром полив дощик і Капітошка поспішив до будиночка Вовченяти. Там він зустрів цю нехорошу тітку і провчив її, у властивій йому манері.

Пропонуємо Вам до перегляду цікавий, веселий, а головне, повчальний радянський мультик, на якому виросло уже не одне покоління. Вам та Вашому малюку сподобається!

Капітошка повертайся онлайн   Капітошка повертайся онлайн   Капітошка повертайся

Насолоджуйтесь переглядом!

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (5: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.9MB | MySQL:123 | 0.452sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00048 sec