загрузка...

Капітошка

Капітошка онлайн

Капітошка - весела краплинка

Категорія: Радянський
Тривалість: 00:09:00
Студія: Київнаукфільм
Рік: 1980

Короткий опис: Жило на світі дуже добре Вовченя. Його батькам не подобалася його добродушність, адже вовку не належить бути таким добрим. Батьки намагалися навчити свого сина бути лютішим, віроломним і хитрим, загалом, бути справжнім вовком. Вовченяті це не подобалося, але він послухався батьків і почав вивчати всі ази вовчого життя. Це відбувалося до тих пір, поки він не зустрів Капітошку. Запрошуємо дивитися мультфільм Капітошка онлайн українською на нашому сайті.

Повний опис: Дивовижна історія про маленьке створіння, яке складається зі звичайної водички. Це створення носить ім’я – Капітошка. Мультфільм «Капітошка» – короткометражний витвір мультиплікаторів СРСР, що вийшло на екрани в далекому 1980 році. Це режисерська робота Наталії Гузєєвої і Бориса Храневіча. В озвучуванні картини брав участь Богдан Бенюк. Це неймовірно добра історія дарує море позитиву і гарного настрою. На цьому мультфільмі виросло не одне покоління діток, та й зараз його дивляться із задоволенням.

Сюжет мультфільму. Капітошка у веселій музичній формі вчить радіти життю і любити її. Маленька крапля дарує гарний настрій і веселощі своєму другові симпатичному вовченяті. Мультфільм настільки полюбився глядачам, що в 1989 році вирішили зробити продовження, і тоді на екрани вийшов мультфільм «Капітошко, повертайся!». Це режисерська робота однієї Наталії Гудєєвой. Це такий же короткометражний мультик, як і перша частина, і також воно дарує море гарного настрою.

Капітошка онлайн   Капітошка онлайн   Капітошка онлайн
 

Мультфільм Капітошка (1980) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.27MB | MySQL:148 | 0.528sec