загрузка...

Кунг-фу Панда: Свято

Кунг-фу Панда: Свято онлайн українською дивитися постер

Кунг-фу Панда: Свято

Серія:
Назва: Кунг-фу Панда: Свято / Kung Fu Panda Holiday Special
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:26:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Від самого народження наш герой По разом зі своїм улюбленим батьком по всьому місту розвішуюють усілякі іграшки і варять жителям свій незвичайний суп із локшини за секретним рецептом. Але ось його улюблений учитель Шифу повідомив, що цього року за правилами нефритового палацу воїн дракона і його наставник повинен влаштувати і відсвяткувати свято саме в там. Панда не знає як йому вчинити, він дуже хоче провести свято в нефритовому палаці, але в той же час не хоче порушувати сімейну традицію. Запрошуємо дивитися мультик Кунг-фу Панда: Свято онлайн на нашому ресурсі Дитячі мультфільми.

Повний опис: У селі існує традиція, що на Новий Рік жителі прикрашають свої будинки і дерева іграшками. Також традиційно староста готує суп з локшиною для частування всіх жителів села. Але По повинен пам’ятати, що він ще є і воїном дракона. Шифу повідомляє По, що в цьому році він, як справжній воїн дракона, повинен влаштувати свято в нефритовому палаці. Тому молодій панді доводиться розриватися між сімейними традиціями і обов’язками воїна дракона.

У цій короткометражці – традиційно висока якість малюнка, відмінні фарби, ретельна промальовані дрібні деталі, а динаміка і звук фільму доповнюють враження. Мультфільм призначений в першу чергу для молодшого і середнього дитячого віку, які навчатимуться, як потрібно поважати старших, уважно відносно до їхніх прохань, а з іншого боку, як поєднати повагу до старших з власними інтересами. Але старшим поколінням, а особливо фанам панди на ймення По, мультик категорично рекомендується до перегляду. Приходьте подивитися Кунг-фу Панда: Свято онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3

Новорічні мультики

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.01MB | MySQL:137 | 0.503sec