загрузка...

Льодовиковий період: Різдво мамонтів

Льодовиковий період: Різдво мамонтів онлайн дивитися українською

Льодовиковий період: Різдво мамонтів

Серія: Льодовиковий період
Назва: Льодовиковий період: Різдво мамонтів / Ice Age: A Mammoth Christmas
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:24:00
Випуск: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Лінивець Сід випадково пошкоджує різдвяний камінь – сімейну реліквію мамонтів. Мені говорить Сіду, що всякий, хто зруйнує камінь, потрапляє в чорний список Санта Клауса і не отримує подарунка на Різдво. Сід вирішує відправитися на Північний полюс, щоб попросити у Санти прощення. Слідом за ним відправляються інші герої. Однак в результаті починаються проблеми: зокрема, мандрівники випадково руйнують майстерню Санта Клауса. Як наслідок герої намагаються врятувати Різдво для всього світу. Запрошуємо дивитися Льодовиковий період: Різдво мамонтів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Лінивець Сід випадково пошкоджує сімейну реліквію мамонтів – різдвяний камінь. Менні вигадує легенду, згідно якої руйнівник каменю автоматично потрапляє в чорний список Санти і залишається без подарунка.

Бідний Сід вирішує відправитися на Північний полюс, щоб особисто вибачитися у Санти. Слідом за ним у далеку подорож спрямовуються його друзі. Однак це тільки ускладнює ситуацію. Мандрівники випадково руйнують майстерню Санти. Тепер врятувати Різдво може лише диво. Мультфільм Льодовиковий період: Різдво мамонтів онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Новорічні мультфільми

Льодовиковий період: Різдво мамонтів (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Льодовиковий період: Різдво мамонтів”

  1. саша says:

    Супер =) 😀 ]:->

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:149 | 0.581sec