загрузка...

Льодовиковий період: Різдво мамонтів

Льодовиковий період: Різдво мамонтів онлайн

Льодовиковий період: Різдво мамонтів

Серія: Льодовиковий період
Назва: Льодовиковий період: Різдво мамонтів / Ice Age: A Mammoth Christmas
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:24:00
Випуск: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Лінивець Сід випадково пошкоджує різдвяний камінь – сімейну реліквію мамонтів. Мені говорить Сіду, що всякий, хто зруйнує камінь, потрапляє в чорний список Санта Клауса і не отримує подарунка на Різдво. Сід вирішує відправитися на Північний полюс, щоб попросити у Санти прощення. Слідом за ним відправляються інші герої. Однак в результаті починаються проблеми: зокрема, мандрівники випадково руйнують майстерню Санта Клауса. Як наслідок герої намагаються врятувати Різдво для всього світу. Дивитися Льодовиковий період: Різдво мамонтів на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей.

Повний опис: Лінивець Сід випадково пошкоджує сімейну реліквію мамонтів – різдвяний камінь. Менні вигадує легенду, згідно якої руйнівник каменю автоматично потрапляє в чорний список Санти і залишається без подарунка.

Бідний Сід вирішує відправитися на Північний полюс, щоб особисто вибачитися у Санти. Слідом за ним у далеку подорож спрямовуються його друзі. Однак це тільки ускладнює ситуацію. Мандрівники випадково руйнують майстерню Санти. Тепер врятувати Різдво може лише диво. Запрошуємо дивитися мультфільм Льодовиковий період: Різдво мамонтів онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Новорічні мультфільми

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (15: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

1 коментар “Льодовиковий період: Різдво мамонтів”

  1. саша says:

    Супер =) :-D ]:->

Написати коментар

WordPress: 32.92MB | MySQL:116 | 0.412sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.01004 sec