загрузка...

Панда Кунг-фу: Секрети майстрів

Панда Кунг-фу: Секрети майстрів онлайн

Панда Кунг-фу: Секрети майстрів

Серія: Панда Кунг-Фу
Назва: Панда Кунг-фу: Секрети майстрів / Kung Fu Panda: Secrets of the Masters
Категорія: Короткометражний
Тривалість: 00:23:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Опис: Після успіху повнометражної анімаційної стрічки “Кунг-Фу Панда» студія Dreamworks не могла не замислитися про перспективи франшизи. Цей мультик – це короткометражне продовження пригод улюбленого для дітлахів героя. У ролях все ті ж знайомі всім герої: панда По, “несамовита п’ятірка”, що складається з Тигриці, Богомола, Мавпи, Гадюки й Журавля, а також кілька нових осіб. Запрошуємо дивитися мультик Панда Кунг-фу: Секрети майстрів онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Цього разу По вигадає неймовірну історію про прийдешню велику небезпеку. Все для того, щоб заманити друзів з “несамовитої п’ятірки” на свою виставку майстрів. Хоча Тигриця і Богомол відразу викривають наївну спробу схитрувати, але все ж слідують за пандою. Їм належить почути красиву легенду про великих майстрів минулого.

На виставці По вони дізнаються про те, як міфічні майстра Буйвол, Крокодил і Носоріг були простими вуличними бійцями. Їм довелося об’єднається, щоб протистояти дуже страшному противнику. Запрошуємо дивитися мультик Панда Кунг-фу: Секрети майстрів онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Панда Кунг-фу: Секрети майстрів (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:144 | 0.571sec