загрузка...

Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком

Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком онлайн дивитися українською

Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком

Серія: Мадагаскар
Назва: Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком / The Madagascar Penguins in a Christmas Caper
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:12:00
Рік: 2005
Мова: Українська

Короткий опис: Запальний мультфільм «Пінгвіни з Мадагаскару в різдвяних пригодах» розповість Вам про захопливі і веселі пригоди справжніх пінгвінів з Мадагаскару. Попереду на них чекає неймовірний порятунок товариша-прапорщика, грандіозний подарунок білого ведмедя, весела розправа над злою бабусею і її кровожерливим псом і приголомшливе караоке разом з глядачами.

Дивитися Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком онлайн на ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора мультик вмикати!

Повний опис: Новий рік наближається все ближче і ближче, і більшість жителів зоопарку готуються його відзначати. Наші улюблені пінгвіни вже встигли прикрасити свою маленьку печеру і стали мріяти про свято, але от не завдання, Рядовий виявляє, що Білому ведмедику дуже самотньо і він сумує в повній самоті. Пінгвіни, порадившись, вирішують, що ведмедик не заслуговує таких сумних канікул, і наші улюблені герої починають розробляти план допомоги Мишкові. Вони тихо вночі вибираються з Зоопарку і стрімко відправляються в центр міста тільки з однією метою – зробити наліт на супермаркети з новорічними подарунками. А як же закінчилися ці благородні діяння дивіться онлайн у мультику Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком.

 1 2 3 

Новорічні мультфільми

Пінгвіни з Мадагаскару: Операція З Новим Роком (2005) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.37MB | MySQL:159 | 0.605sec