загрузка...

Секретна служба Санти: Пустуни проти Слухняних

Секретна служба Санти: Пустуни проти Слухняних дивитись онлайн

Секретна служба Санти: Пустуни проти Слухняних

Назва: Секретна служба Санти: Пустуни проти Слухняних / Prep & Landing: Naughty vs. Nice
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 22 хв.
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик був випущений в 2011 році як різдвяний подарунок дітям від компанії Уолт Дісней. Це своєрідне продовження мультфільму Місія «Різдвяний подарунок». Цього разу героям знову доведеться проявити відвагу і хоробрість, адже доля підготувала їм нове завдання по порятунку найулюбленішого всіма дітьми свята. Головні і вже раніше відомі герої цієї історії: хоробрі друзі – різдвяні ельфи Уейн і Ленні (забавні веселуни), а також ельф Ноел – старий добрий знайомий Вейна, який приходить їм на допомогу в нелегкій місії з порятунку Різдва. Запрошуємо дивитися Секретна служба Санти: Пустуни проти Слухняних на нашому сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Це найцікавіша короткометражна новорічна історія, яка розповідає про те, як троє ельфів протистояли капості лиходіїв, які намагалися зірвати свято. Всім нам відомо, що Санта нагороджує подарунками дітей слухняних, а пустунам належить залишитися без баданих іграшок. Пустуни піднімають повстання, і бажане всіма свято опиняється під загрозою. Наші ельфи відважно вступають на шлях боротьби з пустунами, щоб повернути всім улюблене свято. Що може бути складніше і небезпечніше ніж врятувати прийдешнє Різдво? По дорозі друзям зустрінеться чимало веселих захоплюючих пригод, небезпек і випробувань, адже не кожному під силу стати героєм.

Їм доведеться виявити хитрість і винахідливість, щоб встигнути врятувати Різдво вчасно. Чи зуміють веселі ельфи виконати свою важливу місію? Щоб дізнатися це, Вам слід дивитися Секретна служба Санти: Пустуни проти Слухняних онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2

Різдвяні мультики

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (10: 4.60)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.91MB | MySQL:117 | 0.532sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec