загрузка...

Сід: Інструкція по виживанню

Сід: Інструкція по виживанню онлайн дивитися українською

Сід: Інструкція по виживанню

Серія: Льодовиковий період
Назва: Сід, інструкція по виживанню / Surviving Sid
Тривалість: 8 хв.
Рік: 2008

Опис: Виживання Сіда – це неймовірно добрий і смішний короткометражний мультиплікаційний фільм, який однозначно сподобається і дорослим і дітям. Барвиста, яскрава графіка, персонажі що запам’ятовуються, кумедні і неймовірні пригоди чекають на глядачів.

Мультфільм розповідає історію про те, як головний герой, лінивець на ім’я Сід, отримав посаду піонервожатого і вирішив повести дітей-звіряток в довгий і небезпечний похід по джунглях. Спочатку діти були впевнені в тому, що їхній керівник буде досвідченим по частині виживання в екстремальних умовах. Але коли вони побачили Сіда, то відразу стало ясно, що подорож буде не з легких.

Не встигнувши навіть привітатися з дітьми, Сід вже привернув увагу цілого рою диких бджіл, які гналися за ним до тих пір, поки лінивець не впав у прірву. Вибравшись, горе-екскурсовод одразу взяв ситуацію у свої руки і впевнено повів групу вперед. По дорозі звірі співали підбадьорливі пісні, проте настрій був не зовсім хороший. Маленькі звірятка почали сумніватися в правильності вибору маршруту, про що відразу повідомили Сіду. Той, будучи завжди впевнений у собі, сказав, що маршрут обрано правильно і запропонував влаштувати привал. Під час запланованої нічної стоянки біля багаття Сід розповів дітям страшну історію, а їжа, якою він годував своїх підопічних, була неїстівної. Це стало останньою краплею, і діти вирішили взяти ситуацію під свій контроль. Запрошуємо дивитися мультик Сід: Інструкція по виживанню онлайн українською на нашому сайті.

Сід, інструкція по виживанню онлайн 2
 

Сід: Інструкція по виживанню (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:144 | 0.539sec