загрузка...

Як Петрик П’яточкін слоників рахував

Як Петрик П'яточкін слоників рахував онлайн

Як Петрик П'яточкін слоників рахував

Категорія: Радянський
Тривалість: 00:10:00
Студія: Київнаукфільм
Рік: 1984

Короткий опис: Петрик П’яточкін — типовий представник хлопця-дошкільняти. Жвавого та веселого, але дуже непосидючого та неслухняного. Батьки відводять хлопчика у дитячий садок. Там малий шибайголова показує все, на що він спроможний: бігає, пригає, випробовує кожні каруселі та гойдалки. Але на тихій годині Петрику наснився сон, який змінив його ставлення до поведінки. Запрошуємо дивитися мультфільм Петрик П’яточкін онлайн українською на нашому сайті Мультфільми для дітей. Вмикайте дитяче для дитини!

Повний опис: Маленького, невгамовного Петрика П’яточкіна нічого не могло зупинити – він бігав, стрибав і пустував скільки йому заманеться. Навіть у садочку він не міг зупиниться від бажання повеселитися, чим дуже дошкуляв виховательці. Але тут настав час для тихого часу, і Петрик побачив дуже схожий на його життя сон, де він намагався порахувати невгамовних слоників. Ці слоники абсолютно не слухалися Петрика і тільки сильніше його вимотували. Прокинувшись, Петрик зрозумів, як важко доводилося виховательці і вирішив вести себе добре.

Як Петрик П’яточкін слоників рахував онлайн   Як Петрик П’яточкін слоників рахував   Як Петрик П’яточкін слоників рахував онлайн

Як Петрик П’яточкін слоників рахував (1984) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:144 | 0.517sec