загрузка...

Загублений горіх

Загублений горіх (Льодовиковий перід) онлайн

Загублений горіх

Серія: Льодовиковий період
Назва: Загублений горіх / Gone Nutty
Категорія: Короткометражний,
Тривалість: 5 хв.
Випуск: 2002

Опис: Любителі шаблезубої білки, це для вас. Клуб любителів Скрата налічує вже мільйони глядачів.

Дійсно, ще в Льодовиковому періоді цю білку вважали найколоритнішим і найвеселішим персонажем. Участь шаблезубої білки надає оповіді характеру притчі. Велику роль в успіху «шаблезубих» мультів відіграє поєднання традиційної анімації і нових незвичайних прийомів, які разом створюють ефект абсурдною комедії.

Цього разу білка в своїй улюбленій манері ганяється за жолудем. Вірніше, тепер її здолала жадібність. Вона зібрала стільки горіхів, що вони просто вже нікуди не вміщаються. Але Скрат з маніакальною завзятістю пхає цей останній горіх, який стане для нього останнім в буквальному сенсі.

Ще одне зусилля, і горіх, здається, втиснется в мільйон, ні мільярд таких же горіхів, зібраних в купі до неймовірних розмірів. Але все повертається на горе. Цей безглуздий горіх став останньою краплею, яку могла витримати гребля дерева. І понеслася лавина, в якій кружляло, кидало, топтало нашу білку незліченну кількість разів.

Ніхто не сумнівався, що Скрат вибереться з цього пекла цілим і неушкодженим, але ніхто і не обіцяв, що все пройде без наслідків. Кінець сумний. Запрошуємо дивитися мультфільм Загублений горіх онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1      2

загрузка…

Насолоджуйтесь переглядом


Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (4: 4.50)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.47MB | MySQL:113 | 0.277sec