загрузка...

Загублений горіх

Загублений горіх (Льодовиковий перід) онлайн

Загублений горіх

Серія: Льодовиковий період
Назва: Загублений горіх / Втрачений горішок / Gone Nutty
Тривалість: 5 хв.
Випуск: 2002

Опис: Любителі шаблезубої білки, це для вас. Клуб любителів Скрата налічує вже мільйони глядачів.

Дійсно, ще в Льодовиковому періоді цю білку вважали найколоритнішим і найвеселішим персонажем. Участь шаблезубої білки надає оповіді характеру притчі. Велику роль в успіху «шаблезубих» мультів відіграє поєднання традиційної анімації і нових незвичайних прийомів, які разом створюють ефект абсурдною комедії.

Цього разу білка в своїй улюбленій манері ганяється за жолудем. Вірніше, тепер її здолала жадібність. Вона зібрала стільки горіхів, що вони просто вже нікуди не вміщаються. Але Скрат з маніакальною завзятістю пхає цей останній горіх, який стане для нього останнім в буквальному сенсі.

Ще одне зусилля, і горіх, здається, втиснеться в мільйон, ні мільярд таких же горіхів, зібраних в купі до неймовірних розмірів. Але все повертається на горе. Цей безглуздий горіх став останньою краплею, яку могла витримати гребля дерева. І понеслася лавина, в якій кружляло, кидало, топтало нашу білку незліченну кількість разів.

Ніхто не сумнівався, що Скрат вибереться з цього пекла цілим і неушкодженим, але ніхто і не обіцяв, що все пройде без наслідків. Кінець сумний. Мультфільм Загублений горіх онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1      2
 

Мультфільм Загублений горіх (2002) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:148 | 0.553sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00070 sec