загрузка...

Машині казки. Хлопчик-Мізинчик. 10 серія

Машині казки 10 серія

Машині казки. Хлопчик-Мізинчик. 10 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Чергова зустріч із нашою улюбеною героїнею – Машею. Зустрічайте нову розповідь старої казки про Хлопчик-Мізинчика, який виявився напрочуд відважним, як для свого розміру. Дивитися Машині казки 10 серія онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей. Вмощуйтесь гарніше та вмикайте онлайн скоріше!

Повний опис: Маша, виявляється, дуже справедлива дівчинка. Якщо десь ображають маленького або не поступаються йому місце, вона відразу втрутиться. Ну а як же. Адже справа не в розмірі. Головне – до всіх з розумінням ставитися. Тому що розумний хлопець може деколи більше, ніж самий-самий великий.

Загалом, жив був маленький хлопчик. Він був наймолодшим у сім’ї, а інші брати – цілих два, були старшими. Високі, товсті, але дурнуваті. Кривдили вони хлопчика маленького, насміхалися над ним всіляко. І так тривало до тих пір, доки хлопчик їх не врятував від вірної смерті в лісі. А діло було так … Пішли два старших брата в ліс за дровами, але про дорогу назад думати не стали і зайшли далеко-далеко в ліс. А молодший брат йшов за ними і крок за кроком кидав на землю камінчики (тільки де він стільки камінчиків набрав – незрозуміло, ну та добре), щоб знати, як повернутися назад. Так їх назад і вивів. Брати зраділи щосили, вдячні стали молодшому. Тільки от нічому їх ця історія не навчила, тому що в наступний раз вони пішли за дровами і точно так само не стежили і не запам’ятовували дорогу. Більш того, в цей раз помилився і маленький хлопчик, тому що замість камінчиків (а може, вони важкими дуже в перший раз були і він запам’ятав) став кожен крок викидати на землю по маленькому шматочку хліба. А хліб, як відомо, дуже люблять їсти пташки. Так, загалом, прийшов молодший за братами, а ті його вже чекають – коли він їх назад до будинку поведе. Але не тут-то було – птахи всі крихти поїли. Так би вони й померли в лісі, якби не … А щоб дізнатися, що ж було далі, запрошуємо Вас і Вашу дитину подивитися Машині казки 10 серія онлайн!

1   2  

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 10 серія онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:142 | 0.545sec