загрузка...

Машині казки. Гуси-Лебеді. 2 серія

Машині казки. 2 серія

Машині казки. Гуси-лебеді. 2 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Цікава, захоплююча та весела розповідь Маші старої-доброї казки Гуси-лебеді. Дивитися мультик Машині казки 2 серія онлайн на веб-ресурсі Дитячі мультфільми. Добре дитині – добре і мамі!

Повний опис: Маша пояснює своїм улюбленим іграшкам, хто робить пасочки. Виявляється … І тут раптово розпочинається розповідь казки.

Були у батьків сестра Оленка та братик Іванко. Батьки поїхали на ярмарок. А діти як завжди не послухалися батьків і вирушили у ліс та й заблукали там. А ліс дрімучий… А тут раптово знайшли вони серед дерев розмовляючу піч з пиріжками. А пиріжки всі великі, запашні, рум’яні та смачні. А як багато їх там, як риби у бочці. Ох і здивувалися брат з сестрою такого створіння. А пічка тут як тут і почала манити скуштувати її пиріжків. Але Оленка з недовірою поставилася до дивної печі, а Іванушка ж взяв і з’їв усі пиріжки. Захотілося, звичайно, пити. Як раптом, поруч виявилися молочні ріки, кисилеві береги. Добра сестриця хотіла було принести братикові відерце молока з киселем, тільки Іванко не витримав і попив водички з козлиного сліду з купою мікробів. Потім ще, звідки не візьмись, лісова яблунька з’явилася і запропонувала солодкого яблука спробувати. Коротше, став Іванушка справжнім козенятком. Повз пролітали Гуси-лебеді, побачили дивного козеня і забрали його до Баби-яги в хатинку на курячих ніжках. Бабуся, звичайно, вирішила Іванушку зжерти. Тільки примудрилося козенятко зі страху втекти. А Баба-яга направила в погоню Гусей-лебедів. Зустрів Іванушка Оленку і сховалися вони в печі… А як же закінчилася казка про сестру, братика та гусей Ви дізнаєтеся, якщо подивитися онлайн Машині казки 2 серія.

1   2

Машині казки всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.92MB | MySQL:132 | 0.569sec