загрузка...

Машині казки. Лисиця і Заєць. 4 серія

Машині казки 4 серія

Машині казки. Лисиця і Заєць. 4 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Нова розповідь старої казки від маленької бешкетниці Маші. Цього разу наша героїня повчатиме дітей на прикладі казки про Лисицю і Зайця. Дивитися Машині казки 4 серія онлайн на веб-ресурсі Дитячі мультфільми. Вмощуйтесь гарніше та вмикайте онлайн скоріше!

Повний опис: У будиночку з прибудовою з вагона «Москва – Пекін» живе Маша, яка любить розповідати казки. Сьогодні вона трохи засмучена тим, що у неї вдома занадто мало кубиків. Тому що, якщо щось робиш, то треба робити це добре і на століття. А то може вийти недобре. Виявляється, про це є народна мудрість. Називається вона казкою “Лисиця і Заєць».

Загалом, у Лисиці була хата льодяна (з льоду, тобто). А у Зайця – луб’яна (тобто нормальна дерев’яна). Як літо прийшло, так будинок Лисиці і розтанув безслідно. Вона прийшла просити Зайця, щоб пожити у нього. Він добрий погодився, а Лисиця поображалася, пообсихала та й вигнала Зайця. Зайчик, маленький і беззахисний, йде по лісі, плаче. А назустріч йому пес-мисливець, запитує косого, у чому проблема. Заєць поділився своєю бідою про хатинки крижані та луб’яні і пішли вони вдвох шкідливу Лисицю виселяти-карати. Але руда хитрунка не розгубилася, налякала Пса, а потім запропонувала йому жити разом. Але бідного Зайчика знову прогнала. Зустрів він у лісі на цей раз Вовка. Хотів спочатку сірий зжерти Зайця, але потім послухав історію про хатинки крижану та луб’яних, пожалів його і теж вирішив допомогти. Тільки хитра Лисиця покликала Вовка жити втрьох, а Зайця знову прогнала. В третій раз Зайчик зустрів Ведмедя, розповів йому свою історію про хати. Пішли вони розбиратися, а в хаті тим часом кого тільки немає – і Лисиця, і Пес, та Вовк, і Бичок-смоляний-бочок, і Мишка-норушка, і навіть Слон. А чим закінчилася чергова казка від нашої героїні Ваша дитина і Ви зможете дізнатися, подивившись Машині казки 4 серія онлайн.

1   2

Машині казки всі серії онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (10: 4.20)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.86MB | MySQL:117 | 0.470sec