загрузка...

Аватар: Останній Захисник

Аватар: Останній Захисник онлайн

Аватар: Останній Захисник

Мультсеріал: Аватар: Останній Захисник / Avatar: The Last Airbender
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2005-2008
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Аватар: Останній захисник – легендарний мультсеріал про маленького хлопчика, великого мага, провідника у світ духів, і повелителя чотирьох стихій – Аватара, якому визначено самою долею тримати рівновагу і зберігати баланс у світі населеним чотирма народами: Води, Землі, Вогню і Повітря. Але Аватар зник, і люди Вогню розв’язали війну. Через століття два жителі Південного полюса: маг-початківець води Катару та її веселий брат Сокка знайшли нового Аватара на ім’я Аанг, і вони вірять що він врятує світ. Отож досить читати, пора мультфільм “Аватар: Останній Захисник” онлайн вмикати на нашому сайті!

Повний опис: Захоплива історія «Аватар: Останній Захисник» розповідає про дванадцятирічного хлопчика Аанга, в долю якого втручається несподівана поява Аватара. Тепер Аанга визначено очолити смертельний бій з Народом Вогню, щоб у світ знов прийшла злагода і мир. Хлопчика чекає приголомшлива подорож, сповнена небезпек і пригод. Разом з ним у нелегкий шлях вирушають і юна чарівниця Катару і її брат на ім’я Сокка. Для перемоги над жорстокими ворогами Аангові доведеться освоїти досконало магію Води, Землі і Вогню. Незважаючи на своє велике призначення, Аанг все ще простий хлопчисько, який інколи забуває про свою нелегку місію і просто радіє кожному прожитому дню. Запрошуємо дивитися мультсеріал Аватар: Останній Захисник онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

Аватар: Останній Захисник 1 сезон онлайн


 

Аватар: Останній Захисник 2 сезон онлайн


 

Аватар: Останній Захисник 3 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 3 “Аватар: Останній Захисник”

  1. анатолій says:

    *CRAZY* 🙁 😉 8) 8) 8) 8) 8) =) 8) 🙁 😉 😛 😀 =-O =-O :-! *IN LOVE* %) %) *CRAZY* *CRAZY* *CRAZY* *PARDON* *PARDON* *BRAVO* *LOL* *BRAVO* *BRAVO* *OK* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *HELP* @= @= O=) =) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =)

  2. Анімешниця says:

    де четверта серія?

  3. аннюта says:

    *LOL* *LOL* *LOL* *LOL* *LOL* *LOL* *PARDON* =) 😀 *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE*

Написати коментар

WordPress: 20.73MB | MySQL:115 | 0.443sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00046 sec