загрузка...

Бджілка Майя

Серіал Бджілка Майя онлайн

Бджілка Майя

Мультсеріал: Бджілка Майя 3D / Maya the Bee 3D
Категорія: Серіал
Сезон: 1
Рік: 2010-2012
Тривалість: ~ 12 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Дивовижна бджілка Майя знову широко відкриває двері у світ добра і дитинства, любові і взаєморозуміння. Цього разу на юних глядачів чекають ще більш неймовірні і смішні пригоди головної героїні, відтвореної аніматорами на основі казкових творів Вальдемара Бонзельса.

Бджілка на ім’я Майя зовсім не схожа на своїх подруг і близьких – вона допитлива і навіть трохи легковажна, по-дитячому наївна і неймовірно добра. Вона народилася в одному з типових бджолиних вуликів, але абсолютно не збиралася провести все життя за зборами пилку з квітів, як це прийнято в їхньому роду. Майя наважується на справжній подвиг – покинути рідний будинок. Вона вирушає досліджувати великий і страшний світ. Що ж чекає на неї в цій неймовірній пригоді? Запрошуємо дивитися мультсеріал Бджілка Майя онлайн всі нові серії та сезони на сайті.

Повний опис: Творці мультиплікаційного шедевра вже приготували для Майї дивовижні зустрічі і немислимі польоти. Так, нашій героїні доведеться познайомитися з цілою армією працьовитих мурах, старанних жучків і завзятих мух, подружитися з сороканіжкою і навіть волохатим павуком, відкрити безліч чудес природи і постаратися повернутися додому.

Даний мультсеріал не тільки цікавий і смішний, але і неймовірно барвистий. Сюжет серій легкий для сприйняття, незважаючи на те, що несе в собі як пізнавальні, так і повчальні мотиви. Від епізоду до епізоду ви зможете не тільки дізнаватися більше про навколишню природу, а й проводити паралель між фантастичним світом Майї і світом сучасного людства. Мультик Бджілка Майя онлайн українською всі серії підряд на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Мультсеріал Бджілка Майя онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.592sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00044 sec