загрузка...

Бен 10: Інопланетна зверхсила

Бен 10: Інопланетна зверхсила онлайн

Бен 10: Інопланетна зверхсила

Серія: Бен 10
Мультсеріал: Бен 10: Інопланетна зверхсила / Ben 10: Ultimate Alien
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2
Випуск: 2010-2012
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Минуло кілька тижнів після подій фіналу мультсеріалу «Бен 10: Інопланетна сила», в якому Вілгакс був переможений. Бену Теннісону виповнилося 16 років. Омнітрікс був зруйнований і тепер йому потрібно освоювати секрети Ультиматрікс – нова версія Омнітрікса, яка дає доступ до всіх минулих форм і здібностям, а також дозволяє йому розвивати більш сильні і потужні їх версією, так звані Досконалі Форми (Алтімейт).

Повний опис: У віці десяти років звичайний підліток на ім’я Бен Теннісон знайшов інопланетний годинник Омнітрікс і став супер-героєм. З того моменту пройшло 5 років і Бен вже й не пам’ятав, коли востаннє одягав цей годинник. Його дитячі пригоди і перетворення залишилися в далекому минулому. Після того, як Бен здолав найлютішого Вілгакса, він не одягав Омнітрікс.

У 16 років Бену найменше хочеться знову зануритися в світ небезпечних пригод, але він дізнається про зникнення дідуся на ім’я Макс. Він усе розповідає своїй кузині Гвен і вирішує знову приміряти годинник Омнітрікс. З його допомогою Бен сподівається дізнатися, куди зник дідусь. Гвен і Бен починають власне розслідування і виявляють, що інопланетяни знову замишляють щось недобре. Прибульці хочуть знищити все живе на планеті Земля і у всій Галактиці. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Бен 10: Інопланетна зверхсила» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Бен 10: Інопланетна зверхсила 1 сезон онлайн


 

Бен 10: Інопланетна зверхсила 2 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.8MB | MySQL:124 | 0.494sec