загрузка...

Чіп і Дейл. Вовк у дешевому вбранні. 12 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 25 серія онлайн

12 серія 2 сезон - Вовк у дешевому вбранні

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 12 серія 2 сезону легендарного мультсеріалу Діснея. Розслідуючи серію злочинів, команда рятувальників знаходить сліди дивної істоти. Пружинка, дослідивши клаптик вовни визначає, що ця вовна справжнього вовка. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 12 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Темна ніч … Неясна тінь ковзає в темряві. Стрибок через паркан, тупіт чиїхось лап по землі, хижий погляд з темряви … І тишу роздирає пронизливий крик жаху …

Поліція завалена дзвінками з повідомленнями про гігантського вовка, який грабує будинки. Поліцейські в розгубленості, вовка ніхто не може зловити. Рятувальники, заступають на чергування, зручно розташувавшись на даху патрульної машини, в якій роз”їжджають їх старі знайомі: Малдун і Кербі.

Команді ще не траплялися такі випадки. І тільки Дейл уже давно розгадав загадку таємничого вовка. Звичайно ж, це перевертень! Але ж перевертнів не буває. Намагаючись довести це Дейлу, Пружинка досліджує знайдений на місці злочину клаптик вовни і з’ясовує, що шерсть належить справжньому вовку.

Відправившись в зоопарк, Рятувальники дізнаються про дивну поведінку вовка на ім’я Гаррі. Вони вирішують провести ніч в зоопарку, щоб поспостерігати за ним, незважаючи на наполегливі прохання Дейла почекати, поки скінчиться повний місяць. І ось, вночі, при повному місяці, Гаррі починає перетворюватися … А як закінчилися чергова серія пригод команди рятувальників дивіться онлайн у 12 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 12 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.33MB | MySQL:156 | 0.508sec