загрузка...

Чіп і Дейл. Грандіозні пригоди пташок Ківі. 13 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 13 серія онлайн

13 серія 1 сезон - Грандіозні пригоди пташок Ківі

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 13 серія легендарного мультика Діснея. Герої Чіп і Дейл знову потрапляють в пригодницьку історію. І що б вони робили без їх друзів – Сирогриза, Пружинки та Гедзика. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 13 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: У цьому епізоді Рятувальники опиняються в джунглях. У пошуках літака (нам не показали, за яких обставин команда втратила його), вони натрапляють на плем’я Ківі, яке прийняло літак Рятувальників за одне з своїх божеств …

Спроба відібрати “божество” дуже не сподобалася диким ківі, і вони оголосили війну маленьким Рятувальникам. А Дейл, до всього іншого, пошкодив лапку, поки допомагав Пружинці відірвати літак від землі.

Отже, озброєні до зубів ківі, нишпорять по джунглях у пошуках команди, в той час як Рятувальники, через пошкоджену повітряну кулю, змушені волочити літак по землі. Незважаючи на це, Дейл щасливий, адже через його травму за ним доглядає сама Пружинка:)

Вирішивши пустити літак по річці, вони і не підозрюють, що там на них чекає набагато більш серйозна небезпека. А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 13 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 13 серія 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.33MB | MySQL:156 | 0.520sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00045 sec