загрузка...

Чіп і Дейл. Кому дзонить дзвiночок Павлова? 15 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 28 серія онлайн

15 серія. 2 сезон - Кому дзонить дзвiночок Павлова?

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 15 серія 2 сезону легендарного мультсеріалу Діснея. У спробах зачарувати Пружинку Чіп і Дейл ламають рейнджмобіль, у нього сідає акумулятор, все дійство відбувається недалеко від законспірованої лабораторії професора Німнула. І тут з’являється… а хто з’являється ви самі зможете побачити подивившись цю серію. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 15 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Як часто ми чуємо слова “без проблем” і пропускаємо їх повз вуха? Але якщо це говорить Пружинка, значить її черговий винахід обов’язково викине яку-небудь штуку. Не варто звинувачувати Рятувальників за те, що у них виробився рефлекс до цієї фрази.

Всі спроби Чіпа і Дейла справити враження на Пружинку не увінчалися успіхом. Подарований Чіпом горщик з квіткою, винахідниця негайно пристосувала до свого нового винаходу, а на організований Дейлом пікнік для двох, відправилася вся команда. Під час пікніка Рятувальники знайомляться з лабораторною мишою по імені Спаркі, який відразу вподобав чарівну Пружинку. І тепер сварки двох бурундуків переходять у спільні дії проти нового шанувальника.

Але коли з’ясовується що господарем лабораторії, в якій працює Спаркі є ні хто інший, як професор Німнул, стає зовсім вже не до жартів … Чи зможуть бурундуки завоювати серце Пружинки і розладнати плани Німнула? Відповідь ви дізнаєтеся, тільки подивившись онлайн 15 серію 2 сезону мультсеріалу Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 15 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.834sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00076 sec