загрузка...

Чіп і Дейл. Провидець-Лиховидець. 17 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 30 серія онлайн

17 серія 2 сезон - Провидець-Лиховидець

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 17 серія 2 сезону легендарного мультика Діснея. Кассандра, ворожка в парку розваг і стара приятелька Сирогриза пророкує Чіпу. А що саме і чим це для всіх обернеться ви побачите в цій серії. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 17 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Не завжди похід на ярмарок виявляється приємною розвагою. Рятувальники, які збиралися відпочити деньок і покататися на каруселях, переконалися в цьому на власному досвіді. А адже якби Сирогриз не запримітив розписаного намету із знайомим ім’ям біля входу, цієї історії могло б і не бути …

Метелик-ворожка, по імені Кассандра передбачила долю Чіпа. Похмуре майбутнє очікує бурундука – він не доживе до завтрашнього ранку. Його роздавить слоном. Команда в паніці, але Чіп не збирається вірити прогнозам якогось метелика, нехай навіть вона і стара знайома Сирогриза. До того ж на них чекає нове розслідування, прямо тут, на ярмарку.

Рятувальники з’ясовують, що Квіглі, господар одного з атракціонів якимось чином пов’язаний з декількома недавніми пограбуваннями. Щоб вивести його на чисту воду, вони починають розслідування. Але в міру того, як рухається справа, починають збуватися передбачення Кассандри. Одне за іншим, вони наближають трагічну розв’язку, поки, нарешті, не залишається останнє пророкування. А чи здійснилося це пророкування дивіться у 17 серії онлайн у Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 15 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.34MB | MySQL:159 | 0.523sec