загрузка...

Чіп і Дейл. Герої каналізації. 18 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 31 серія онлайн

18 серія 2 сезон - Герої каналізації

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:22:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1990
Мова: Українська

Короткий опис: 18 серія 2 сезону легендарного мультика Діснея. Заглянувши в магазин іграшок, щоб роздобути батарейки, рятувальники стали свідками того, як господар магазину виявляє пропажу всіх своїх іграшкових кораблів, включаючи чудову модель океанського лайнера «Королева Мері». Нова справа, а разом з нею і нові пригоди, і нові веселощі, і нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 18 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Дивні події відбуваються в місті – почали пропадати іграшкові кораблики. Рятувальники дізналися про це зовсім випадково. Заглянувши в магазин іграшок, щоб “роздобути” батарейки, вони стали свідками того, як господар магазинчика виявляє пропажу всіх своїх іграшкових кораблів, включаючи чудову модель океанського лайнера “Королева Мері”.

У ході розслідування, команда зустрічає старих знайомих – щура Капоне і його бандитів. На жаль, банда виявляється не по зубах Рятувальникам. Ні винаходи Пружинки, ні поради Героя-Борсука не змогли їм допомогти. Один за іншим, Рятувальники потрапляють в лапи Капоне.

Отже, вся команда, за винятком Дейла тепер в полоні у бандитів і йому залишається розраховувати тільки на свої сили. Чи може маленький бурундучок вистояти проти таких могутніх супротивників? Навряд чи. Але хіба мультиплікаційний кумир Дейла, Герой-Барсук, кинув би своїх друзів у біді? Божевільна ідея приходить в голову самотньому рятувальники … А як все закінчилося дивіться онлайн у 18 серії 2 сезону мультсеріалу Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 18 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.644sec