загрузка...

Чіп і Дейл. Шоколяднi чіпери. 21 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 34 серія онлайн

21 серія 2 сезон - Шоколяднi чіпери

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 21 серія 2 сезону легендарного мультикв Діснея. Чіп, Дейл і команда рятувальників проводять канікули в джунглях Південної Америки. Зіткнувшись з викраденням какао-дерев їм доводиться розібратися у причині їхнього зникнення. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 21 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Ви любите солодощі? Ну звичайно, хто ж відмовиться від смачної плитки шоколаду? Дейл, маленький ласун, теж не може встояти перед спокусою. Але на жаль, шоколад скінчився, а нового дістати ніде, так як Рятувальники вирушили на канікули в джунглі Південної Америки.

Але канікули незабаром перетворюються в чергове розслідування. Рятувальникам належить розкрити таємницю зникаючих какао-дерев. Якось, темної ночі, Дейл відправляється в джунглі, щоб, нишком від команди, яка його посадила на дієту, покуштувати солодощів. Повернувшись в табір, він розуміє, що інші Рятувальники перетворилися на зомбі. Щоб уникнути їх долі, бурундучки доводиться бігти з табору з усіх ніг. Вранці, коли чари розвіюються і Дейл повертається назад, з’ясовується, що ніхто з команди нічого не пам’ятає. Мало того, вони не вірять Дейлу, вважаючи, що він все вигадав!

Але пригоди на цьому не закінчуються. Дейл твердо має намір довести що тут, в тропічному лісі, кояться зловісні справи … А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 21 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

Чіп і Дейл 21 серія 2 сезон онлайн Чіп і Дейл 21 серія 2 сезон онлайн Чіп і Дейл 21 серія 2 сезон онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 15 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.34MB | MySQL:159 | 0.526sec