загрузка...

Чіп і Дейл. Любов, дуже заплутанна штукенцiя. 23 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 36 серія онлайн

23 серія 2 сезон - Любов, дуже заплутанна штукенцiя

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 23 серія 2 сезону легендарного мультиків Діснея. Виявляється, у Сирогриза є й інші слабкості, окрім сиру. Переслідування банди, що займається крадіжками антикварних меблів, закінчується тим, що він зовсім втрачає голову через якийсь дивний запах. На сир це зовсім несхоже. Чутливий носик Пружинки визначає, що в повітрі витає запах якихось духів. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 23 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Вже вдома, в спокійній обстановці, Сирогриз віддається спогадам. Париж … Романтичні вулички, по яких так приємно ходити удвох. Він закоханий в мишку на ім’я Дезіре Де Люре. Заради неї він готовий битися з бандою, що промишляє виробництвом фальшивого сиру. І ось уже призначений день весілля, але перша любов, сир, зруйнувала всі його плани на майбутнє.

На найцікавішому місці лунає стукіт у двері. Кохана Сирогриза повернулася до нього. Виявляється, це саме її парфуми відчув він на місці злочину. Дезіре розкаюється в тому, що була в банді і навіть готова відкрити Рятувальникам, де готується чергове пограбування.

І знову літак піднімається в небо, знову команда переслідує банду меблевих злодюжок. Все йде добре, але в самий невідповідний момент, коли злочинці майже схоплені, у літака ламається двигун і бандитам вдається вислизнути. Випадковість чи чийсь злий намір? Рятувальникам є над чим задуматись. А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 23 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 23 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:156 | 0.525sec